2015.07.08

Kategori » Rüyalar

Rüyada Eşşek Görmek

cinler

Rüyada eşek görmek ne anlam ifade ediyor ve hangi durumlara delalet ediyor sizler için incelemeye aldık. Rüyanızda eşek görüyorsanız, saygınlık kazanacağınıza ve iş hayatınızda önemli bir yere geleceğinize delalet edecektir. Özellikle uzun kuyruklu bir eşek görmek, mal ve mülk anlamında oldukça zengin olacağınızı ve bunların yakın zamanda olacağına işaret ediyor olacaktır.

 

Rüyada kendisini eşek olarak görmek

 

Rüyanızda kendinizi eşek gibi görüyorsanız, bu çok yakınlarınızda düşmanlarınız olduğunu gösterir. Özellikle size yakın olan ama kötülük yapan ve kötülüğünüzü isteyen akrabalarınızdan uzak durmaya çalışmalısınız. Bunlar sizler en yakın kişiler olarak tasvir edilmiştir.

 

Rüyada eşek ölmesi

 

Rüyanızda eşek ölüyorsa ve siz buna tanıklık ediyorsanız, maddi olarak kayıplarınıza işaret ediyor olacak. Beklemediğiniz anlarda gelecek olan ödemeler sizleri zor anlara sürükleyebilir.

 

Rüyada eşek kesmek

 

Rüyanızda eşek kestiğinizi görüyorsanız ya da eşek kesildiğine tanıklık oluyorsanız yine bu durum iş hayatına yorumlanmaktadır. Eğer kesilen eşek etinden yediyseniz, iş hayatınızda artılar olacak ve kazançlar sağlıyor olacaksınız. Eğer sadece kesildiğini görüyorsanız o halde tam tersi olarak iş kayıpları olarak yorumlanabilir.

 

Rüyada eşeğe binmek

 

Rüyada kendinizi eşeğe binmiş olarak görüyorsanız, bol bereketli günlerin başlayacağına yorabilirsiniz. Yine aynı zamanda rüyanızdan eşekten indiğinizi görüyorsanız, bu da tam tersi olarak sıkıntılı bir döneme işaret edecek ve zorlu süreçlerin sizi beklediğini işaret ediyor olacaktır. Temkinli davranarak ve dikkatli olarak bu günleri rahatlıkla yok edebilirsiniz. Yine bazı alimlere göre maddi olarak yorumlanan eşeğe binme ve inme durumlarında, temkinli olmalı ve gereksiz harcamalardan, inanmadığınız yatırımlardan uzak durmalısınız

 

Rüyada eşek anırması duymak

 

Rüyanızda eşek anırması duyuyorsanız, iş hayatınızda kötü durumlara seyirci kalacaksınız anlamına gelir. Özellikle sizi çekemeyenler, projeleriniz çalabilir ya da işinize sekte vurmaya çalışıyor olabilirler. Olabildiğince dikkatli olmalı ve özellikle işinize dört el ile sarılmalısınız.

cinler

Henüz yorum bulunmamaktadır

Soru Sorun

Rüyada inek görmek

Rüya yorumlarını yaparken her zaman ayrıntılı olarak yapmaya &ccedi ...

Rüyada dana görmek

  Geçici olarak ölüm hali olarak aç ...

Rüyada dana kesmek

Rüyada dana kesmek, şöhreti yakalamaya, toplum içerisin ...

Rüyada inek sütü görmek

Rüyada inek sütü görmek çoğu rüya tabiri ya ...

Rüyada öküz görmek

Rüyada öküz görmek kişi için, zor günlerin ...

Rüyada inek sürüsü görmek

Rüyada inek sürüsü görmek hayırlı bir rüya ol ...

Rüyada Eşşek Görmek

Rüyada eşek görmek ne anlam ifade ediyor ve hangi durumlara delal ...

Rüyada Keçi Görmek

Rüyada keçi görmek, rüya sahibi için ger&ccedi ...

Rüyada Koyun Görmek

Rüya yorumları arasında koyun en çok görünenlerin ...

Rüyada Süt Görmek

Rüyada süt görmek, rüya sahibi için rahatlık ...

www.arkadasarabulx.org www.evlibayanlarsitesi.com www.evliciftsiteleri.org www.swingersitelerim.net www.erkekpartnersiteleri.org www.dulbayansitesi.net www.sahibeescortbayan.net
rüya tabirleri