2015.07.08

Kategori » Rüyalar

Rüyada Koyun Görmek

cinler

Rüya yorumları arasında koyun en çok görünenlerin başında geliyor. Rüyada koyun görmek, kadınlar için güzel ahlaka ve toplum içinde oturup kalkmasını bilen kadın olarak yorumlanır. Özellikle koyun görmek, maddi anlamda zenginliğin artmasına, sıkıntıların gitmesine ve daha iyi bir yaşamın olacağına işaret edecektir. Rüyanızda koyun gördüğünüzde, önünüzde ki günlerde rızk konusunda olumlu müjdeler yaşayacağınıza ve dikkatli davranarak kazançlarınızı daha da arttıracağınıza işaret ediyor olacaktır.
 

Rüyada kuz görmek

Rüyanızda kuzu görüyorsanız, hamile bayanlar için erkek evlada delalet edecektir.  Çocuğu olanlar içinse iyi huylu vefalı evlada işaret edilen kuzu yorumu alimlerce bu şekilde yorumlanmıştır. Yaşlandığınızda sizlere çok iyi bakacak evlatlara sahip olacağınızı işaret eden alimler, böylelikle güzel bir yaşlılık döneminin sinyalini veriyor olacaklar.
 

Rüyada koyun sağmak
 

Rüyanızda koyun sağdığınızı görüyorsanız, bu rızk konusunda güzel başlangıçları işaret ediyor olacak. Özellikle yeni anlaşmalar ve yeni başlangıçlar ile maddi anlamda ferahlama dönemine gireceksiniz. Aynı zamanda bazı alimler ise rüyada koyun sağan rüya sahibi için iyi dostlar olduğunu ve sıkıştığınızda yardım göreceğiniz bir toplulukta olduğunuzu gösteriyor olacak.
 

cinler

Rüyada koyun kesmek
 

Rüyanızda koyun kestiğinizi görüyorsanız ya da kesen birine tanıklık ediyorsanız, son zamanlarda arzu ettiklerinizi bir bir başarıyor olacağınıza delalet edecektir. Özellikle özgürlüğünüzü elinize alacağınız ve önünüzdeki günlerde oldukça güzel günlerin sizleri beklediğine delalet eden alimler, kısaca rüyada koyun kesmek ve hatta kesilen koyunu yemenin oldukça olumlu yankılarından bahsetmişlerdir. Eğer rüyanızda kesilen bu koyunu aynı zamanda güzel bir masada yediğinizi görüyorsanız, başarıların devamlı olacağını ve mutlulukların dağ gibi peşinizi bırakmayacağınıza yorumlayabilirsiniz.
 

Rüyanızda koyun sürüsü görmek
 

Rüyanızda birden fazla koyun görüyorsanız yani koyu sürüsü görüyorsanız bu sizin ailenizi temsil ediliyor olacak. Kalabalık bir aileniz ve sevdikleriniz olduğunu gösteren koyun sürüsü, aynı zamanda insanlar içinde çok sevildiğinizi de gösteriyor olacak. Eğer koyunların aynı yol üzerinde sapmadan yürüdüğünü görüyorsanız, aldığınız kararların ne kadar doğru olduğunu anlayacak ve şaşmadan bu yolda devam etmeniz gerektiğinin sinyalini almış olacaksınız.

cinler

Henüz yorum bulunmamaktadır

Soru Sorun

Rüyada inek görmek

Rüya yorumlarını yaparken her zaman ayrıntılı olarak yapmaya &ccedi ...

Rüyada dana görmek

  Geçici olarak ölüm hali olarak aç ...

Rüyada dana kesmek

Rüyada dana kesmek, şöhreti yakalamaya, toplum içerisin ...

Rüyada inek sütü görmek

Rüyada inek sütü görmek çoğu rüya tabiri ya ...

Rüyada öküz görmek

Rüyada öküz görmek kişi için, zor günlerin ...

Rüyada inek sürüsü görmek

Rüyada inek sürüsü görmek hayırlı bir rüya ol ...

Rüyada Eşşek Görmek

Rüyada eşek görmek ne anlam ifade ediyor ve hangi durumlara delal ...

Rüyada Keçi Görmek

Rüyada keçi görmek, rüya sahibi için ger&ccedi ...

Rüyada Koyun Görmek

Rüya yorumları arasında koyun en çok görünenlerin ...

Rüyada Süt Görmek

Rüyada süt görmek, rüya sahibi için rahatlık ...

www.arkadasarabulx.org www.evlibayanlarsitesi.com www.evliciftsiteleri.org www.swingersitelerim.net www.erkekpartnersiteleri.org www.dulbayansitesi.net www.sahibeescortbayan.net
rüya tabirleri