2014.09.15

Kategori » Rüyalar

Rüyada öküz görmek

cinler

Rüyada öküz görmek kişi için, zor günlerin geçeceği sıkıntı ve darlığın aşılıp refah ve bolluğun geleceği, mal ve mülk olarak zenginliğin artacağı şeklinde yorumlanmıştır. Rüyada öküz görmek zenginliğe bol kazanç sağlanacak yeni iş kapılarına, refah seviyesinin çokça artacağına yorumlanır. Aile hayatında, sosyal hayatta ve ya iş hayatında liderlik vasfı kazanılmasına ve belli bir makam yani mevki kazanılacağına delil olarak gösterilmiştir. Rüyada kişinin öküz aldığını görmesi büyük bir hayırda bulunacağı, yakın çevresinden bir yardım göreceği ve giriştiği işte başarılı olacağı şeklinde yorumlanırken, Rüyasında öküz sattığını gören kişi için ise tam tersi ticari ve sosyal hayatının sekteye uğrayacağı, işlerinde bir durgunluk ve sıkıntılı günlerin başlayacağı şeklinde tabirler yapılmıştır.

Rüyada öküzün üzerine doğru koştuğunu gören ve öküzden kaçtığını gören kişi için sıkıntılı günlerin kapıda olduğu bildirilmiştir. Sosyal, ailevi ve ticari işlerde sıkıntılarla dolu bir yılın geleceği, ticari hayatta ki zararın kişi bir hayli yoracağı bildirilmiştir. Rüyasında öküze bindiğini gören kişi için bol rızık ve geçim kolaylığı ile bol kazanç sağlanacak hayırlı bir işe başlanacağı yorumlanmıştır. Besili ve heybetli olarak görülen öküz, zenginliğe güç ve iktidara yorumlanır. Zayıf hasta ve bitkin şekilde görülen öküz fakirliğe, kıtlığa ve geçim zorluğu olarak tabir edilmiştir.

Rüyada bir öküzü kestiğini görmek kişinin helal yoldan kazancını sağladığını bildirir ve rızkın artacağı, bolluk ile hane halkının yaşam seviyesinin artacağı müjdelenmiştir. Rüyasında kestiği öküzün etini yediğini gören kişi için uğraştığı ve amacı uğrunda mücadele ettiği şey için başarıya kavuşacağı tabir edilirken eğer amaç zengin olmak ise bu zenginliğin kişi tarafından kazanılacağı tabir edilmiştir. Rüyada görülen öküz renkleri ile ilgili de bazı âlimlerin tabirleri vardır. Örneğin kırmız renkli bir öküz görülmesi tabir olarak, yakın çevredeki bir erkeğin çabuk atlatılacak bir hastalığa yakalanacağı şeklinde yorumlanmıştır. Eğer rüyada görülen öküz alaca renkli ise mutluluk ve sevinçle sonuçlanacak bir haber alınacağı tabiri yapılmıştır.

Rüyasında her hangi bir nedenden dolayı öküzden ürktüğünü yani korktuğunu gören kişi için hayatında bazı sıkıntıların olacağı, ailevi ve ticari bazı sorunlar ile uğraşacağı ve bu yüzden üzüntüler yaşayacağı rivayet edilmiştir. Öküzün boynuzları ile size zarar verdiğini görmek ise, fakirliğe, mal kayıplarına ve işlerde başarısız olunacağı şeklinde yorumlanmış ve ifade edilmiştir. Rüyasında çevreyi dağıtan ve zarar veren bir öküz görmek ise yine kötü şekilde yorumlanmıştır. Bu kişinin evinin dağıtılacağı ya da evine hırsız gireceği şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyasında bir den çok öküz görülmesi çevresi tarafından kişinin zarara uğrayacağı, çevresinde kötü niyetli insanlar olduğu ve kişiye zarar vermek adına bekledikleri şeklinde tabir edilmiştir. Eğer bir kadın rüyasında öküz gördü ise ve bu öküz kendisine ait ise eşi tarafından sevildiği ve saygı duyulduğu yorumlanır, kadın evli değil bekâr ise hayırlı bir kısmetin karşısına çıkacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada öküz görmek rüya tabiri yapan âlimler tarafından, güç, liderlik, hâkimiyet, zenginlik ve başarı olarak yorumlanmıştır. Sosyal hayatınızda ya da iş hayatınızda liderlik konumuna yükseliş de bazı tabirlerde müjdelenmiştir. Rüyasında öküz gören bekâr ise evlenir, eğer rüyayı gören hanımın evlenecek çağda kızı var ise kızına hayırlı bir kısmet çıkacağı ve evleneceği şeklinde yorumlanmıştır. Tüm bu tabirler ışığında rüyada öküz görmenin iyi ve güzelliklere yorulduğu sonucu çıkarılabilir. Öküze bindiğini görmektense kişinin rüyasında sadece öküzü görmesi daha hayırlı bir rüya olarak âlimler tarafından yorumlanmıştır.

cinler

Henüz yorum bulunmamaktadır

Soru Sorun

Rüyada inek görmek

Rüya yorumlarını yaparken her zaman ayrıntılı olarak yapmaya &ccedi ...

Rüyada dana görmek

  Geçici olarak ölüm hali olarak aç ...

Rüyada dana kesmek

Rüyada dana kesmek, şöhreti yakalamaya, toplum içerisin ...

Rüyada inek sütü görmek

Rüyada inek sütü görmek çoğu rüya tabiri ya ...

Rüyada öküz görmek

Rüyada öküz görmek kişi için, zor günlerin ...

Rüyada inek sürüsü görmek

Rüyada inek sürüsü görmek hayırlı bir rüya ol ...

Rüyada Eşşek Görmek

Rüyada eşek görmek ne anlam ifade ediyor ve hangi durumlara delal ...

Rüyada Keçi Görmek

Rüyada keçi görmek, rüya sahibi için ger&ccedi ...

Rüyada Koyun Görmek

Rüya yorumları arasında koyun en çok görünenlerin ...

Rüyada Süt Görmek

Rüyada süt görmek, rüya sahibi için rahatlık ...

www.arkadasarabulx.org www.evlibayanlarsitesi.com www.evliciftsiteleri.org www.swingersitelerim.net www.erkekpartnersiteleri.org www.dulbayansitesi.net www.sahibeescortbayan.net
rüya tabirleri